1 lutego 2022

Fokus na żółty w stylizacji na zimę | Focus on yellow in winter styling


Kolor żółty w modzie kojarzy się głównie ze słonecznym latem i wbrew pozorom nie jest zarezerwowany tylko na sezon wiosenno-letni. W zimowych stylizacjach sprawdza się rewelacyjnie. Ta barwa wyróżnia z tłumu, dodaje uroku i podkreśla modowy, nowoczesny sznyt każdego looku. W okresie zimowym nie musimy nosić przytłaczających szarości lub innych ciemnych kolorów, jak odgórnie panuje takie przekonanie. Warto zaszaleć i postawić na kolor, który doda energii i napawa optymizmem.
 
W stylizacji dominują aż cztery elementy w odcieniu żółtym. Prym wiedzie tutaj żółty szafranowy sweter i to właśnie zadecydowało o dobraniu pozostałych dodatków w tymże kolorze. Outfit ma charakter casualowy, czyli taki, który najchętniej nosimy na co dzień.

Ciekawa jestem jakie wrażenie wywarła na Was ta stylizacja i co myślicie o noszeniu wyrazistych kolorów zimą?
 


 
sweter / sweater - TUTAJ  (numer artykułu 90411495)
płaszcz / coat - VERO MODA
spodnie / jeans KiK
botki / boots - Sergio Leone 
torebka / bag - MIKO (kupiona stacjonarnie), dostępna online Pani Torbalska
szalik / scarf - ALLEGRO

2 komentarzy

  1. Świetnie połączyłaś to kolorystycznie *;*
    Pozdrawiam serdecznie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak mocne kolory mogą być problematyczne w stylizowaniu, a jednak Twoja propozycja wygląda świetnie! Żółty zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, jest widoczny, a przy tym nie przytłacza, ani nie sprawia wrażenia oderwanego od reszty stroju. Miejmy nadzieję, że tej wiosny kolory również będą nam towarzyszyć w stylizacjach. ;)

    OdpowiedzUsuń